Brawl Stars Açık Beta Turnuvası

Brawl Stars Açık Beta Turnuvası

13.03.2021 15:00
Sonra erdi

Katılımcılar

Kayıtlı13
Onaylanan12
Slot72

Format

Takım
Tipi
1v1
FormatGrup sistemi
Ödül
Havuzu
1000
Oyun
Hesabı
Brawl Stars

Tarih ve Saat

Kayıt başlangıcı02.03.2021 15:00
Kayıt bitişi11.03.2021 15:00
Başlangıç13.03.2021 15:00
Bitiş13.03.2021 23:00

Açıklama

Ödül: 1. Sıra 700 TL 2. Sıra 300 TL

Oyuncular ''kurallar''  sekmesindeki tüm kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

1. Round(8 grup): 15:00 

2. Round(4 grup): 16:00

3. Round(2 grup): 17:00

4. Round(Final grubu): 18:00

 Haritalar: Bolluk ve Kıtlık, Kolezyum, Fırtınalı Çayır

Oyuncular: 72

Takım Oyuncuları: 1

Tüm katılımcılar, kullanıcı adı bölümüne ilgili hesabın Supercell ID bilgisini yazmalıdır.

Ödüller 30 iş günü içerisinde gönderilecektir. 

Kurallar

1. Genel

Turnuvaya katılan herkes tüm kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Bütün katılımcılar kuralların tamamını okumak zorundadır. Competing Area yetkilileri turnuva kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.  

1.1. Genel Kurallar 

1.1.1. Oyun

Brawl Stars oyunu en güncel sürümünde oynanır.

1.1.2. Teknik Problemler, Buglar ya da kullanılması yasak yazılımlar

Oyuncuların oyun dosyalarının içerisinde oyunun durumunu etkileyecek ya da herhangi eşit olmayan bir avantaj sağlayacak bir değişiklik yapması yasaktır. Bu tarz bir değişiklik farkedildiğinde takım direkt olarak turnuvalardan diskalifiye edilir. Oyun içerisinde avantaj sağlayacak bugların kullanımı kesinlikle yasaktır.

1.1.3. Kişisel Yayın

Eğer turnuva esnasında kişisel yayın yapmak isterseniz, yayına 10 dakika(600 saniye) gecikme koyması gerekmektedir. Aksi bir durumla karşılaşıldığında bahsi geçen oyuncu bir defaya mahsus uyarılır, bu davranışta ısrarcı olurlarsa takım turnuvadan diskalifiye edilir.

1.1.4. Yaş Sınırlaması

Competing Area brawl stars turnuvasına katılan tüm katılımcılar 12 yaşından büyük olduğunu kabul eder. 12 yaşından küçük bir katılımcı tespit edildiğinde diskalifiye edilebilir.

1.1.5. Hesap Uygunluğu

Katılımcılar kendilerine ait olan Brawl Stars hesaplarının Supercell ID kısmını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmak zorundadırlar. Oyuncu kayıt ettirdiği hesap dışında bir hesapla oynayamaz. Oynaması durumunda doğrudan diskalifiye edilir.

1.1.6. Kullanım Koşulları

Turnuvaya katılan her katılımcı Brawl Stars kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

1.1.7. Turnuva İptali

Turnuvaya katılım %30'un altında kalırsa turnuva iptal olur.

2. İletişim

Oyuncular ile, Competing Area yetkilileri arasındaki iletişim turnuva öncesinde https://discord.gg/HZB3e834AR adresinden kurulabilir. Turnuva esnasında ise, turnuva sayfasındaki ''lobi'’ sekmesinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. 

3. Turnuva Formatı 

Turnuva ‘’Tek Hesaplaşma’’ modunda 9 oyuncudan oluşan 8 farklı lobi ile başlar. Her lobide ilk 4 sırada bulunan takım bir üst tura yükselmeye hak kazanır. Son kurulan lobide 3 maçlık seride en çok puana sahip takım turnuvanın kazananı olur. Maçlar BO3 harita formatında oynanır. Her elde edilen sıralama bir puan değerine karşılık gelir.  

3.1. Haritalar 

BO3 > Turnuva boyunca sırasıyla bolluk ve kıtlık, kolezyum ve fırtınalı çayır haritaları oynanacaktır.  

3.2. Puanlama Sistemi 

1. Sıra: 10 Puan 

2. Sıra: 6 Puan

3. Sıra: 5 Puan

4. Sıra: 4 Puan

5. Sıra: 3 Puan

6. Sıra: 2 Puan

7. Sıra: 1 Puan

8. Sıra: 1 Puan

9. Sıra: 0 Puan

3.3. Beraberlik Durumu 

Sıralamada oluşan beraberlik durumunda öncelikle katılımcıların o turda kazandığı toplam galibiyet sayısına bakılır. Eğer eşitlik bozulmazsa öldürme sayılarına göre karar verilir. 

3.4. Maç Saatleri 

Maçlar 13 Mart Cumartesi günü oynanacaktır. 

Tur(8 Grup): 15:00 

Tur(4Grup): 16:00

Tur(2 Grup): 17:00

Tur(Final grubu): 18:00

3.5. Maçın Başlaması 

Maç lobileri maç için belirtilen saatten yarım saat önce Competing Area yetkilileri tarafından oluşturulur. Oyuncular maça ancak 10 dakika süre ile gecikebilir, aksi halde lobiye alınmazlar ve maç başlatılır. Bunun haricinde sadece Competing Area yetkilileri maç saatini erteleme hakkına sahiptir. 

4. Ödüller 

4.1. Ödül Havuzu 

700 TL 

300 TL

4.2. Ödül Gönderimi 

Ödüller 30 iş günü içerisinde kazanan katılımcılara gönderilecektir.

5. Teknik Problemler 

Oyuncular oyun kaynaklı olmayan teknik problemlerden kendileri sorumludurlar. Bir lobinin tekrar kurulmasının tek koşulu, lobinin %30 ve fazlasının oyuna bağlantı sorunu yaşamasıyla gerçekleşir.  

5.1. 3. Parti Program, Emulator ve Cihaz Kullanımı 

Oyuncuların haksız bir avantaj elde edebilecek veya sağlayacak herhangi bir cihaz veya program kullanmaları yasaktır. Oyuncuların bu yönde başka yöntemlere başvurmaları ya da faaliyette bulunmaları yasaktır. Bu tarz durumlar tespit edildiğinde takım direkt olarak diskalifiye edilir. Turnuva boyunca emulator kullanılması kesinlikle yasaktır. 

6. Davranış Kuralları 

Oyuncular, turnuva boyunca her zaman aşağıdaki davranış kurallarına uymalıdır. Oyuncular turnuvaya katılarak davranış kurallarını profesyonel ve olumlu davranmayı kabul eder. 

6.1. Küfür ve Nefret Söylemi 

Oyuncuların turnuva boyunca müstehcen, küfürlü, kaba, aşağılayıcı, tehdit edici, küfürlü, karalayıcı, iftira niteliğinde, veya başka türlü saldırgan bir dil kullanması kesinlikle yasaktır. Oyuncuların turnuva boyunca nefret söylemi ya da ayrımcı davranışlarda bulunmaları yasaktır. Bu tarz durumlarda ilgili takım direkt olarak diskalifiye edilir. 

6.2. Ayrımcılık ve Aşağılama 

Oyuncuların turnuva boyunca ırk, etkin köken, ulusal köken, sosyal köken, cinsiyet, dil, din, siyasi görüş, mali durum vb.. temelinde aşağılayıcı, ayrımcı sözler veya eylemler yoluyla bir ülkenin özel kişinin veya bir grup insanın haysiyetini veya bütünlüğünü bozacak herhangi bir davranışta bulunması yasaktır. İlgili durum tespit edildiğinde takım direkt olarak diskalifiye edilir. 


Lobi

Veri bulunamadı.

Lider Tablosu

Veri bulunamadı.